fbpx
ScrumDayUA для
 • інноваторів та агентів змін
 • менеджерів та тих, хто будує бізнес орієнтуючись на команду
 • тих, чиї підлеглі погано працюють
 • тих, кому нелегко співіснувати з замовниками, хто хоче систематизувати знання і прокачати навички у Скрамі та Менеджменті
 • ТОПів та директорів, які бажають переконатися у реальній результативності Аджайлу
 • власників компаній, ПМів, тім-лідів, Аджайл коучів, бізнес аналітиків, Скрам – майстрів, девелоперів та тих, хто збирається ними стати
 • тих, хто хоче зробити Аджайл трансформацію швидко і без зайвих помилок
 • тих, хто бажає ефективно працювати з беклогами, кастомерами, командами і вимогами
 • і тих, хто просто не вірить у Скрам
Що це?
 • Найкращий Scrum openspace України під егідою Scrum.org
 • Зустрічі, воркшопи та живе спілкування з найяскравішими професіоналами з Аджайл-сфери про самоорганізацію, майбутнє галузі й не тільки!
 • 6 паралельних потоків зі своїми правилами та вільним доступом для всіх учасників.
 • Книжковий стенд і насичена розважальна та кейтеринг-програма.
Які проблеми я зможу вирішити?
 • Зрозуміти сутність гнучкого управління, відмінності між ієрархічним менеджментом та сучасними Аджайл-підходами.
 • Добирати персонал: ви уявите портрети кандидатів у Скрам команду.
 • Делегувати завдання на різних рівнях.
 • Боротися зі зневірою, скептицизмом та цинізмом у команді.
 • Підтягнути й систематизувати знання зі Скраму та Аджайлу.
 • Дізнатися про інновації в менеджменті у різних галузях
Що я отримаю?
 • Факти і статистику про самоорганізацію та майбутнє Адж
 • Нові знання і технології, практикум із їх системного застосування.
 • Кейси успішного впровадження Аджайлу в компаніях світового рівня.
 • Практичні інструменти Аджайл Менеджменту.
 • Нетворкінг і консультації спеціалістів.
 • Кава-брейки, харчування, призи та подарунки, брендовані сувеніри.
 • Доступ до спеціалізованої літератури.
Систематичну практику вважають основою експертності в роботі. В єдиноборствах поняття “рандорі” відсилає до вправ у вільному стилі та може бути перекладене як “опанування хаосу”. Учасники такої вправи намагаються протистояти техніці партнерів. Рандорі з м’яких навичок допомагає виробляти їх на вищих рівнях у безпечному оточенні, на основі повторення та зворотного зв’язку. Ви навчитеся фасилітувати сесію такого рандорі, візьмете участь в одній сесії, отримаєте підказки щодо того, як розробити сесію, що підійде вашій команді.
Традиційному структурному бізнесу Scrum дає гнучкість і простір для творчості. Що ж може дати Scrum креативній агенції? А ще й достатньо гнучкій і напрочуд успішній, як-от Banda? Про те, як агенція прийняли цей виклик, який результат вони отримали для бізнесу і яким чином це зачепило цілу організацію — в історії Скрам Майстерів Юлії Давидченко і Лєни Крижановської. Мова буде про таке: Які задачі креативного бізнесу можна вирішити за допомогою Скраму? "Знову цей ваш стендап?..." Який він, шлях із хаосу до структури у креативщиків? Креативний пошук та розвиток Скрам Майстрів — як ми це робили?
Світ увесь час змінюється, і компанії мають постійно вчитися й адаптуватися, щоб зберегти конкурентні переваги. У цій доповіді я розкажу про те, як: Створити організації, що швидко працюють та реагують на зміни на ринку; Поєднати стратегію з поточним управлінням; Побудувати масштабну організацію; Виробити культуру постійного вдосконалення; Заохочувати інновації; а також розповім, як мені вдалося за рік побудувати компанію, що стала приносити мільйонні прибутки
У західному постіндустріальному суспільстві панує символічна мова (слова). Більшість нашого спілкування ми втрачаємо чи не сприймаємо через те, що ігноруємо соціальну взаємодію як щось цілісне. А тим часом наші стосунки складаються так чи інакше часом без жодного слова. Що як ви можете впливати на інших, не змінюючи того, що говорите? На воркшопі ви дізнаєтеся про основи того, як вас сприймають за невербальними сигналами — опануєте надважливу навичку кожного лідера та агента змін.
Аджайл походить від Ліну; Лін походить із Японії. Метод Харади переводить це все у практичну площину! Японія вирвалася так далеко вперед у плані продуктивності та якості роботи, що країни Заходу все ще намагаються її наздогнати. Те, що Лін зробив для виробництва продуктів, метод Харади приносить у розвиток персоналу. Після 20 років вивчення спадку найкращих світових коучів Такаші Харада створив переможну систему менеджменту. її застосування у промисловості відкрило нову сторінку в історії трудової досконалості японців. Згідно з Японською Асоціацією Менеджменту, це новітній спосіб розвитку людей та важлива конкурентна перевага для будь-якої організації.
Зараз популярно стало говорити про гнучкість у бізнесі. Але всі дають різну відповідь на питання, що це означає. Однак більшість людей переконана, що це про ефективну адаптацію бізнесу з метою збільшити вироблену цінність та покращити досвід користувача. Успішно діяти організації допомагають правильно підібрані інструменти. Скрам — один із найкращих, якщо врахувати визначення гнучкості й те, що орагнізація бізнесу є складною діяльністю. Скрам дає агностичний погляд на специфіку проблеми, тож його можна застосовувати не лише в розробці продуктів, як багато хто думає. Він дає добрий шлях для адаптації та максимізації цінності за умов невизначеності та конкуренції. У цій доповіді йтиметься про те, як застосовувати Скрам на рівні організацій, щоб зробити їх гнучкішими.
Адаптивність не приходить відразу. Менеджери мають ставити різні питання, якщо хочуть рухатись у сучасному напрямі. Джон розповість, що він дізнався зі свого експерименту і звідки варто починати шлях до адаптивності.
Організації по-різному включені в Аджайл, неоднаково гнучкі. Всередині організацій різні команди, відділи, підрозділи та локації також мають неоднаковий рівень гнучкості. Для кожного працюють свої правила. Чи нормально дати симуляторам Аджайлу і далі симулювати, якщо їхня гнучкість посилюється?
Traditional or hybrid organizations, even willing to become Agile, still have needs that must not be ignored. Usually, they are focused on activity and output, not outcomes and value. If Agile evangelists want to be heard with new approaches, the organizations will need evidence to prove that this approach is working. Agile approach to be successful is focused on delivering business value as well as on outcomes and quality. During the workshop participants will be practicing what measurements actually measure value and what measurements have direct impact on customers. The results will be connected with their current situation in companies and easy to apply there.
Уже далеко не секрет, что наша психика, тело и поведение взаимосвязаны в тугой клубок взаимных влияний. Если мы болеем физически, это отображается на нашем психическом состоянии, а наши поведенческие реакции влияют на физическое состояние тела. Головные боли, ухудшение зрения, частые простуды, заболевания спины, внутренних органов часто имеют не физическую причину, а психологические корни. Блоки и зажимы в теле отображают уровень стресса и «перегруженности», а еще не позволяют нам красиво выступать, коммуницировать, взаимодействовать и продвигать идеи. Они имеют сотни следствий в нашей профессиональной и личной жизни. Но это же значит, что проблему решить легче, чем кажется. Зачастую небольшой комплекс упражнений, незначительное изменение поведения и использование психологических практик приводит к быстрому и долгосрочному эффекту. Разберемся, какие бывают блоки и зажимы, откуда появляются и к чему приводят (физические проявления, психологические проявления, поведенческие паттерны). Пройдем диагностику, которая поможет определить степень актуализации блоков и зажимов (насколько сильно сейчас они проявляются в теле). Используем комплекс терапевтических упражнений, направленных на снятия блоков и зажимов. Поймем, что же надо изменить в своем поведении и привычках, что бы блоки и зажимы не появлялись (актуализировались) вновь. Поразмышляем где и когда эти практики можно использовать в своей работе. А еще, это очень легкая и веселая работа над собой, дающая прорыв в вашей результативности!
Ми поговоримо про спільноти практик: спробуємо з’ясувати, чи це модний тренд, чи невід’ємна частина культури кожної компанії, чи просто черговий спосіб виживання в умовах сильної конкуренції та бізнесу. Розглянемо, як грамотно створювати спільноти, що будуть корисними на всіх рівнях, їх складові, можливі антипатерни. Також розглянемо роль лідера у спільнотах практики, мотиваційну складову, залученість людей і те, як це впливає на життя компанії в цілому. Розберемо окремі кейси, в тому числі з досвіду спікера.
Парна робота творить дива. І не тільки в eXtreme Programming, а в будь-якій ініціативі. Наприклад, вона може посилити ваш Скрам. Щоб швидко й легко переконатися в дієвості парної роботи, достатньо налаштувати систему buddy (товаришів) у команді. Ця система допомагає людям стати кращою версією себе та підвищує продуктивність команди. А ще з нею ходити на роботу буде значно веселіше! На цьому виступі ви дізнаєтесь, чому і як варто налаштовувати систему buddy й вийдете готовими запроваджувати її у вашому Скрам-процесі! Коли Маріан приєдналася до Xebia, вона обрала Лоуренса своїм buddy. У цій сесії Лоуренс та Маріан поділяться своїм досвідом та порадами. Сесія складатиметься з 20-хвилинної презентації і 20-хвилинного воркшопу з кількома Liberating Structures, які ми поєднали, щоб допомогти вам знайти свого buddy.
Майбутнє неясне і непередбачуване. Зрозуміле лише минуле, і з його допомогою можна передбачити майбутнє. У своїй промові про майбутнє Аджайлу Ґюнтер поділиться спостереженнями про 15+-річну історію Аджайлу та Скраму; про всі складнощі, прорахунки, успіхи. І хоч майбутнє дуже невизначене, Ґюнтер розповість, як він бачить майбутнє Аджайлу і те, як ми можемо на нього повпливати.
Х У самоорганизації різні рівні: якісь команди успішно керують своїм процесом, хтось наймає собі колег, а хтось формує стратегію всієї компанії. Але під час переходу з рівня на рівень можливі проблеми. Небагато начальників можуть зрозуміти, навіщо їм дозволяти командам призначати собі самим зарплату, і мало які команди можуть впоратися з цим без втрат. Я хочу розповісти про три набори інструментів, які допоможуть полегшити перехід: про відкритий розподіл, холакратії та підході компанії Morning Star.
Аджайл та Скрам часом застосовують як таку собі заплатку на традиційному менеджменті. Основа управління залишається незмінною... Це одна з головних причин тих проблем, із якими стикаються організації після начебто успішного застосування Аджайлу. На воркшопі ви відкриєте для себе, як дивитися на менеджмент по-іншому, з вірою у сили власні та колег, та які навички потрібно розвивати сучасним лідерам. Ви також отримаєте практичні прийоми зміни робочого майндсету, які зможете застосувати одразу після воркшопу. Чи прагнете ви збудувати організацію з мотивованими, самостійними, залученими та відповідальними людьми? Якщо так, чекаю на вас і готова представити вам лідерські підходи для розвитку самоорганізованих команд.
Вимірювання та KPI визначні для поліпшення управлінських речень та процесу розв’язання проблем. Однак чи справді організації вимірюють ті речі, що допомагають приймати правильні рішення? Ця лекція/воркшоп допоможе вам поліпшити процес прийняття рішення в організації через аналіз наведеного питання та корисні принципи, моделі та інструменти для оптимального “що” та “як” у вимірах вашої організації. Лін- та Аджайл-підходи допомагають організаціям у поставці бізнес-цінності замовникам і передбачають, що емпіричний процес є найкращим способом досягти конкурентної переваги та успіху у складному середовищі розробки ПЗ. Але навколо чимало організацій, які все ще вимірюють час зайнятості та обсяг виконаного замість результатів, впливу та створеної цінності. Ви дізнаєтеся про модель EBM (Evidence Based Management — доказовий менеджмент), яка поєднує емпіричний процес із KPI та вимірами, що показують цінність для бізнесу.
Фиксированное время, инициативы с фиксированной областью дают менеджерам ощущение предсказуемости и контроля. С четкими сроками, вехами, датами - все же понятно! А если внутри фикс прайса у нас есть место для маневра и разработка идет по скраму, то это же праздник! Вертикальные и горизонтальные процессы, секьюрити и требования по интеграции. И резкий рост пользователей и заявок. Смасштабировались и перешли на фикс прайс с поквартальной оплатой. Что происходит и зачем нам коробки? Рассказываю историю масштабирования, которая закончилась хорошо и произвела новые команды в "старом" Agile.
Данный воркшоп познакомит участников с методологией Design Thinking, позволяющей создавать инновации, используя простые и эффективные средства. Воркшоп состоит из краткой лекции о Design Thinking с примерами использования и практической части. Практическая часть позволит участникам применить метод на практике, используя методические материалы, разработанные d.school. которое является одним из ведущих учебных заведений, специализирующимся на Design Thinking.
Павел Педенко является со-организатором серии митапов для продакт-мендежеров ProductTank Kyiv, со-организатором серии Product Hunt митапов. Дважды провел самый большой хакатон в Украине и Восточной Европе Media Hack Weekend.
‘I have a dream (...)! ‘How many startups, projects, changes within organization started like that? What happens when the rush of adrenaline and dose of positive attitude is gone? What to do when you stopped believing that ‘yes, you can do it’? Some people would watch a Ted Talk, some would subscribe to ‘Monday Motivation’ newsletter, some would give up on their dream. What I did (luckily) I got a systematic approach to my problem. I used the Lean Startup approach and Design Thinking as my weapon. During the talk I would like to: share a story behind my worst product idea of 2017/2018 - BlockchainFiesta Conference; describe how to transform the idea to organize the first international Blockchain Conference in Poland into action; show that Design Thinking combined with Lean Startup’s speed of delivery is a powerful tool that can make your business better and unleash unknown potential; share all the wrong product hypothesis that I’ve had and show lessons learned. Benefits for attendees: getting a better understanding of the Design Thinking process and being able to use it in their own business context; knowing how to apply a Human CenteredDesign approachin crossbusinessesandintheir private lives as well; being able to select and use the most suitable Design Thinking Tools in order to solve complex challenges that happen in their team; knowing how to find better solutions by combining Design Thinking with analytical decision making; learning how to pivot with still staying on the track and following the vision.
How will be the future's, Agile organizations? Is it enough to learn only to transform from traditional organizations to future organization? Is it possible to really transform a culture via learning the new only? Or, should we first start with forgetting the old? I will try to explore future agile organization characteristics and importance of un-learning together with learning in order to be able to transform. Audience: anybody new to agile. The talk is soft/light, trying to give some insights about agile organization and some tips to succeed in transformation.
In today’s fast changing world, it is vital that delivering the right product at the right time to satisfy our customers. Nowadays, this is the most difficult challenge that we face during our product development processes. It requires a different mindset and tools to overcome the problems causing dissatisfactory products. At this workshop, I will introduce a practical guide to popular technique called User Story Mapping and participants will experience how to use it.
Вас ждет откровенный разговор с СЕО о том, почему Rademade инвестирует в самоорганизацию. Тезисы доклада: Что такое самоорганизованные команды Как трансформировался Rademade Как не погрузиться в хаос в компании без руководителей Что получили/потеряли люди и организация.
Did you ever try to understand the whole picture of how your organization works? Can you imagine what are causes and effects of your changes? How do you analyze its way of working? Do you know what are the mental models behind your system? All of these are part of System thinking, the skill of understanding the whole system, its interconnections, behavior and structures. During the presentation, we will speak about classical challenges of Agile adoption in large systems and make a system mapping using the tooling from System thinking.
Богдан Мисюра — Agile coach, Scrum Trainer, CEO brainrain.com.ua, первой в Украине компании, члена всемирной сети PTN организации Scrum.org; со-организатор ScrumDayUA. До недавнего времени работал Agile PMO & Delivey manager в Magento / Adobe. Имеет 17+ лет опыта в разработке ПО и 8+ лет — в проведении тренингов и коучинге. Провел аджайл-транссформации в 30+ компанях....
Agile Coach, управляющий партнёр ScrumDayUA Україна. Certified Scrum Professional в ScrumAlliance. За плечами — более 10 лет опыта в Agile окружении с клиентами от США до Гонконга. За 2017 год более 1000 часов работал с командами таких компаний, как Ukrsibbank BNP Paribas Group, ПУМБ, Roche, WorkFusion, Tonic Health Ukraine, Visa, ДТЕК в разрезе стратегических организационных...
Имею техническое образование. Занимал роль инженера в проектах и искренне люблю это. В 2010 вместе с партнерами запускали ряд продуктов, из них выстрелил и успешно работает Enguide. Последних 7 лет занимаюсь развитием Rademade. В компании больше 60 талантливых людей, держим стабильную динамику +50-60% в год органического роста. Верю в берюзовые практики
Justyna is CEO of Wawel Hill and co-creator of ACE! (Agile Central Europe Conference) and BlockchainFiesta Conference. During the last few years, she has worked with various startupsas a marketing/business and UX strategist. As a Design Thinker witha background intechstartups, she helps teams to change the way they think and approach their problems. Thanks to...
Олег — експерт зі Software Development Management People Management Project Management Lean, Scrum, Kanban Design Thinking. Development Manager у SAP. Має ступінь Executive MBA із IE Business School. Працював у компаніях Infopulse, Visiprise. За відгуками команди: “Він такий менеджер, який уповноважує співробітників, але ніколи не дає їм стати занадто неорганізованими, щоб не викликати проблем в...
Досвід роботи Анни охоплює понад 10 років, за які вона побувала в ролях PM, Scrum Master, Business Analyst, Project Coordinator, Digital Project Manager в Outsource, Outstaff, Product, Startup компаніях. Запроваджувала техніки Agile з нуля і масштабувала те, що працює, вела одночасно 11 проектів у диджитал-агенції по вотерфолу. Працювала з державними проектами США, активно консультує non...
Як продакт- та проджект-менеджер із 10+ роками досвіду в маркетингу, я працюю з Аджайлом і створюю адаптивні, орієнтовані на мобільні пристрої, content-out продукти (інтерфейси) з акцентом на користувацький досвід (UX). Я мав можливість створювати з нуля різноманітні продукти в таких нішах, як e-commerce, lifestyle, спорт та фінанси, від ідеї до робочого продукту. Для цього я...
Артем Сердюк — викладач Києво-Могилянської бізнес-школи, партнер Teal.UA — спільноти, що поширює бірюзові ідеї. Сертифікований фасилітатор Холакратії та практик Соціократії 3.0. Багато років допомагав компаніям стати гнучкішими за допомогою Скраму і Канбану, зараз допомагає їм стати більш самоорганізованими та демократичними за допомогою Соціократії 3.0 та Холакратії. Автор курсу “Самоорганізовані компанії” в Києво-Могилянській бізнес-школі, на якому...
Ґюнтер Верхеєн — досвідчений практик Скраму (з 2003 року). Після тривалої роботи консультантом він заснував власну компанію Ullizee-Inc. Ґюнтер був партнером Кена Швабера, одним із творців Скраму та керував Professional Scrum series у Scrum.org (у 2013-2016 роках). У 2013 році вийшла його книга “Scrum – A Pocket Guide”, доповнене видання якої з’явилося цього року. Ґюнтер...
Скрам Майстер у Banda. Разом із Юлією Давидченко розповість про Аджайл у контексті креативної агенції
Коуч-консультант, Скрам Майстер в AgileDrive. Працює з Agile-транформаціями організацій поза сферою IT, спеціалізується на творчих та креативних командах. Сертифікований професійний коуч (ICU & ICTA).
Лоуренс Боннема — консультант із гнучкого управління у Xebia, професійний тренер зі Scrum від Scrum.org та графічний координатор. Ментор менеджерів, що створюють Agile-організації. Уміє робити нудні ділові нотатки веселими!
Маріан Пот — Аджайл-консультант у Xebia, Scrum Booster і Vlogger. Вона відома через свою здатність керувати командами на шляху до професійного Скраму за складних умов, а також ентузіазмом та осмисленим підходом до життя, Всесвіту і всього.
Більшість професійного досвіду Сергій присвятив вивченню гнучких підходів у побудові бізнесу компаній та пов’язаних із цим цінностей, принципів, практик і культури в цілому. Зараз живе в Ризі (Латвія), працює в міжнародній компанії Accenture у ролі Agile коуча, Скрам Майстра, Delivery Lead та лідера в різних тематичних спільнотах. Розвиває культуру Канбану та еволюційних змін і трансформацій...
Бариш Бал є керівним партнером ACM, Аджайл-коучем та тренером. Він надає організаційний консалтинг із трансформації та тренінги з різних аспектів Аджайлу, Скраму й Канбану, поєднуючи теоретичні та практичні знання. Він також має численні сертифікації: PSM I, PSPO I, CSM, CSP, DevOps Foundation, Management 3.0, KMP I. У досвіді Бариша — 10+ років роботи в ІТ....
Мехмет Їтмен — консультант/тренер із менеджменту та технологій, що допомагає організаціям збільшувати продуктивність. За останні 10 років він попрацював із більш як 400 командами з 30 компаній у таких сферах, як телеком, фінанси, банки, страхування, онлайн-торгівля, логістика, розробка ПЗ, технологічні стартапи та ін. Зокрема, у Vodafone в Туреччині він очолював Аджайл-трансформацію, був активним учасником роботи...
Луїс Ґончалвес — засновник та керівний директор Evolution4All, динамічної консалтингової компанії. Луїс провів більшість своєї кар’єри, допомагаючи більшості організацій стати гнучкішими, в різних ролях. Він здатен працювати на різних рівнях організації, а його компанія не раз була надійним партнером в організаційних трансформаціях. Луїс зосереджено допомагає топ-менеджерам будувати компанії, які можуть вижити та процвітати за будь-яких...
Джон Колмен — активний практик, який уже 14 років сприяє сталому зростанню в гнучкості в бізнесі. У його портфоліо чимало потужних кейс-стаді, в тому числі з новими трендами та важливими, але ще не широковідомими патернами роботи. Тренінги Джона цінуються в середовищі через те, як він уміє показати відданість гнучкості як фактор успіху. Він професійний Скрам-тренер...
Павел Кмьотек — аспірант інформаційних технологій і Професійний Скрам-тренер (Professional Scrum Trainer) Scrum.org. Він працює Аджайл-коучем у Philip Morris International. Має досвід у розробці ПЗ (дослідження, розробка та технологічне обслуговування) та лідерстві через служіння. Займається коучингом та менторингом команд на теми самоорганізації, емпіричного підходу та технічної досконалості. Павел проводить тренінги зі Скраму, Канбану та інженерних...
Стівен — незалежний консультант із Ліну та Аджайлу. Живе в Мельбурні, Австралія. Послідовник та учень “хрещеного батька Ліну” Нормана Бодека та сертифікований тренер за методом Харади, він палко прагне, щоб організації та люди досягали свого максимуму. Стівен розвиває та очолює центр навчання через переживання (experiential training) з назвою Agile Mind, Agile Body, де застосовує майже...
Лідер Agile трансформації в UkrSibBank BNP Paribas Органиізаційний коуч, лідер Agile трансформації в UkrSibBank BNP Paribas, ПУМБ, партнер компанії Scrum Україна. Постійний спікер на конференціях. За останній рік навчив Agile понад 500 людей. Євген має більш як 10 років досвіду в галузі управління проектами і продуктами в ІТ та поза цією сферою, для клиієтів із...
Product Manager у Setapp Setapp — продукт української продуктової компанії MacPaw, Best Consumer Product of The Year 2017 за версією Product Hunt Kitty Awards. Павло Педенко також є співорганізатором серії мітапів для продакт-мендежерів ProductTank Kyiv, співорганізатором серії Product Hunt мітапів. Двічі провів найбільший хакатон в Україні та Східній Європі Media Hack Weekend.
Professional Scrum Trainer, консультант програми SAFe, Agilesparks Одед — головний коуч та тренер в Agilesparks, провідній ізраїльській Аджайл-компанії. Він керує переходом на Аджайл та стратегію DevOps у великих міжнародних компаніях та IT-відділах. За понад 20 років Одед чимало побував у різноманітних управлінських ролях, зокрема директора з інформаційних технологій (CIO) та Vice President Project Management у...
Експерт зі створення культури вищої ефективності у бізнесі, тренер у міжнародних проектах. Сертифікований консультант і тренер по системі внутрішньої мотивації та інструмента ефективності в роботі. Понад 10 років роботи в сфері консалтингу з ведучими міжнародними компаніями.
Костянтин Разумовський допомагає командам розробки у ролі Agile Coach. Ліцензований тренер зі Scrum в організації Scrum.org. Має великий практичний досвід роботи у різних ролях, включаючи Java-розробника, Скрам Майстра, менеджера проектів та інше.
Спеціалізується на системному навчанні та розвитку управлінців і власників бізнесу: успішний старт в професії керівник, ефективні технології та інструменти управління, впровадження коучингу і ситуаційного менеджменту, як культуротворчого стилю управління командою, розвиток креативності та стратегічного мислення у керівників і власників бізнесу. Керівник і власник компанії Студія розвитку керівників SmartTime. Діючий управлінець, керує командою бізнесу і проектними...
Магдалена Фірліт — професійний тренер Scrum.org і має ще кілька тренерських сертифікацій. Вона також працює як Аджайл-коуч, ментор, коуч із життєвих та бізнес-питань. У Магдалени понад 20 років професійного досвіду, з них 13 — в ІТ-сфері. Вона спеціалізується на Аджайл-трансформаціях та підтримці бізнесу різного масшатбу в період змін. Магдалена проводить курси та воркшопи зі Скраму,...

Комментировать

Событие Подробнее
Мы являемся официальными медиа-партнерами компании организатора
КОРЗИНА
Корзина